Září - Kadaňské noviny

Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Září

Fotogalerie > 2016
28: září: SK Trhači Kadaň-HC Slavia Praha 1:2p (0:1, 2:0, 0:1 – 0:1). K zisku skalpu Slavie zbývalo domácím opravdu jen málo, v prodloužení pak byli šťastnější hosté.   
27. září: Studentské náměstí se změnilo v přírodní jeviště pro taneční vystoupení Studia M a jeho hostů.
27. září: Sportovní klub SK Kadaň ve spolupráci s Českým svazem ledního hokeje uspořádal náborovou akci v rámci Týdne hokeje. Mladí zájemci si krom zážitku odnesli jako dárek i pěkné dresy.  
24. září: FBC DDM Kati Kadaň-TJ Turnov 5:6p. O výsledku utkání druhého kola národní florbalové ligy mužů rozhodlo až prodloužení.
24. září: Letošní ročník Svatováclavského vinobraní byl ve znamení představení „Kadaňského vína“, které si mohli zájemci poprvé také zakoupit.
21. září: Stavební průmyslovka v Kadani letos slaví své 65.výročí a první části oslav se zúčastnil také hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček. Oslavy vyvrcholí v listopadu během Dnů stavitelství a architektury.
15. září: Po prázdninové přestávce se uskutečnilo další vítání nových občánků Kadaně.
15. září: Kadaň se i letos připojila k celoevropské akci. Den bez aut má  upozornit na problémy se stále narůstající automobilovou dopravou a zároveň nabídnout možnosti a výhody alternativních druhů dopravy. Akce se konala na dětském dopravním hřišti.
12.září: SK Kadaň-HC Zubr Přerov 5:3 (2:1, 0:0, 3:2). Domácí hokejisté opět uspěli a připsali si plné tři body.
10. září: Na nohejbalových kurtech v Kadani se odehrál turnaj trojic, který pořádal SKMP Kadaň. Vítězem se stalo družstvo Petrom stavby.
8. září: SK Kadaň - HC Frýdek-Místek 6:4 (2:1, 2:2, 2:1). Vstup do nové sezony vyšel mladému týmu parádně. Svým výkonem domácí hokejisté příjemně překvapili kadaňské fanoušky.
3. září: Doupovský kanón – ojedinělá akce ve spolupráci s Armádou ČR, která cyklisty zavedla do Doupovských hor. Doprovodný program pro dospělé i pro děti. Uznání pořadatelům a dík všem za podporu.
1. září: SK Kadaň - HC Benátky nad Jizerou  1:2sn  (0:1, 1:1, 0:0 – 0:0), branka za domácí: Chrpa. Poslední přípravné utkání před začátkem sezony.
1. září: V kadaňských školách přivítali prvňáčky. Základní škola Rudolfa Koblice k tomu využila altán, který druhým rokem slouží k výuce pod širým nebem. Děti přišel za město přivítat starosta Jiří Kulhánek.
 
Copyright 2016. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky