Září - Kadaňské noviny

Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Září

Fotogalerie > 2019
6. září: Dům dětí a mládeže Šuplík představil veřejnosti pohybové a sportovní aktivity, do kterých se děti mohou přihlásit.
7. září: Na Studentském náměstí se konal Flér jarmark, který byl na jaře odložen z důvodu nepříznivého počasí.
12. září: Den bez aut – celoevropskou akci podpořila také Kadaň. Program pro děti připravila Městská policie Kadaň za přispění autoklubu.    
12. září: Na Löschnerově náměstí se konala módní přehlídka, kterou pořádal Boutique Lucie ve spolupráci KZ Kadaň.  Během akce probíhala sbírka na na podporu kočičího spolku Petronella.  
12. září: V kavárně Es Café na Mírovém náměstí byly představeny nové dresy kadaňských hokejistů. Součástí programu byla autogramiáda, které se zúčastnil kapitán týmu Jakub Trefný, Roman Chlouba, Michael Foltýn, František Wágner, brankáři Adam Wolf s Oliverem Štěpánkem, trenér Tomáš Hamara a vítěz Stanley Cupu Petr Klíma. Nechyběli ani partneři kadaňského hokeje či starosta města Jiří  Kulhánek.
14. září:  Pod hradem se konal 1. ročník Kadaňského hašení léta. K vidění byly ukázky dobrovolných hasičů a hasiček. Doprovodný program nabídl řadu atrakcí pro děti.
21. září: V areálu františkánského kláštera se konal 20. ročník Svatováclavského vinobraní.
22. září: Pochod bílých paní do kostela sv. Vavřince v Želině.
22. září: Romeo a Julie  v netradičním podání členů souboru Chůdadlo na Studentském náměstí.
 
Copyright 2016. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky