Únor - Kadaňské noviny

Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Únor

Fotogalerie > 2018
3. února: Hokejisté čtvrté třídy SK Kadaň přivítali na svém ledě celek Děčína.
8. února: V tělocvičně 5. ZŠ se konal soutěže ve šplhu. Nejvíce se dařilo borcům z pořádající školy.
10. února: V Kadani na Mírovém náměstí se opět konala masopustní veselice pod vedením dobrého vojáka Švejka.
10. února: Domácí mladí basketbalisté hrající pod hlavičkou TJ Klášterec přivítali v kadaňské sportovní hale lídra soutěže U17, kterým je BK Sokolov. Favorit, který zatím vyhrál všechny svoje zápasy, zvítězil s převahou 139:28.  
13. února: V městské knihovně se konal Večer ve věži. Hostem byla cestovatelka Kateřina Vrbasová. Tématem večera byla země Arabského poloostrova – Omán.
17. února: V kulturním domě Střelnice se konalo vyhlášení nejlepších sportovců  Kadaně za rok 2017 a také talentů. Galavačer byl doplněn pestrým programem a hudbou k tanci.
20. února: V refektáři františkánského kláštera se konala beseda s historikem Petrem Hlaváčkem a starostou města Jiřím Kulhánkem o projektu, jehož cílem je zařazení františkánského kláštera na národní indikativní seznam kandidátů a zařazení na seznam světového dědictví UNESCO. Foto: Jan Straka a Pavel Zárybnický.
23. února: Plný sál Orfea prožil včera 2 krásné hodiny při známých skladbách skupiny The Beatles v podání skupiny The Beatles Revival - Brouci band. Foto: Jan Straka
27. února: V obřadní síni města se konalo vítání nových občánků Kadaně. Přivítal je starosta Jiří Kulhánek.
 
Copyright 2016. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky