Prosinec - Kadaňské noviny

Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Prosinec

Fotogalerie > 2016
17. prosince: Během vánočního koncertu Tanečního studia M diváci zhlédli 18 choreografií.
17. prosince:  Po šedesáti letech zamířili do obřadní síně „diamantoví“ manželé Ludmila rozená Hubená a Adolf Diesl. Všeho dobrého do dalších společných let jim popřál starosta města Jiří Kulhánek.
10. prosince: Mikulášský vlak vyjel letos na Doupovskou dráhu později, protože na trati byla výluka. Foto: Pavel Zárybnický a Karel Zárybnický.
10. prosince: Na den přesně po 50 letech oslavili zlatou svatbu Miloslava rozená Samková a Dušan Pardubský. Oddávajícím byl místostarosta města Jan Losenický.   
9. prosince: Vánoční posezení v Orfeu uspořádal spolek kadaňských seniorů. Otevřeno bylo i pro další zájemce z řad veřejnosti. O hudbu k tanci i poslechu se postarala skupina Grace pod vedením Františka Fiřta.
8. prosince: Poslední vítání občánků Kadaně v letošním roce bylo hojně navštívené.
7. prosince: V refektáři františkánského kláštera se uskutečnilo vyhodnocení výtvarné a literární soutěže Nejsem na světě sám, u jejíhož zrodu stál Jiří Šedý.
6. prosince: V Orfeu se konal 6. ročník soutěže, kterou  pro děti a mládež pořádal klub DOpatra z Kadaně. Talentů se během programu podařilo najít hned několik v různých žánrech.
6. prosince: Mikulášskou besídku uspořádala v kulturním domě Střelnice MŠ Klásek. Foto: Jan Straka
 
Copyright 2016. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky