Prosinec - Kadaňské noviny

Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Prosinec

Fotogalerie > 2017
2. prosince: Zahájení adventu v Kadani letos obohatil obrovský anděl, který asistoval i u rozsvícení vánočního stromu. První svíci na adventním věnci zapálili starosta Jiří Kulhánek a farář Josef Čermák.
3. prosince: Čertovský běh na Úhošť – 6. kolo Zimního běžeckého poháru – v délce 5,6 km zvládl nejrychleji Borek Požár. Běhu se zúčastnilo víc jak 160 závodníků všech kategorií.
2. prosince: Z Mostu do Kadaňského Rohozce a zpět byl vypraven Mikulášský vlak. Ve vlaku dětem rozdávaly adventní kalendáře Mikuláš, čert i s andělem. V Kadaňském Rohozci byl připravený doprovodný program.
5. prosince:  poprvé v Kadani se sešli Krampus - čerti ze severu. V Průmyslové ulici byl připraven program a návštěvníci byly svědky pekelného řádění.
9. prosince: V obřadní síni přivítal oddávající místostarosta Jan Losenický Janu Koissovou rozenou Pavlisovou a Jaroslav Koisse, kteří slavili zlatou svatbu.
15. prosince: Vánoční posezení s mysliveckou kapelou Atlas připravil pro své členy i zájemce z řad veřejnosti Spolek seniorů města Kadaně. Kapela při této příležitosti pokřtila svoje poslední CD a DVD.
16. prosince: Koncert Tanečního studia M v Orfeu nabídl celkem 16 choreografií. Taneční výkony ocenil potleskem zaplněný sál. Poděkování patří všem, kteří taneční studio podporují...
 
Copyright 2016. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky