Listopad - Kadaňské noviny

Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Listopad

Fotogalerie > 2016
26. listopadu: Na Mírovém náměstí se rozsvítil vánoční strom. Lidem do adventní doby popřáli starosta města Jiří Kulhánek a kadaňských farář Josef Čermák. Světlem od sv. Barbory pak zapálili první svíci na adventním věnci.  
24. a 25. listopadu: Ve sportovní hale bývalé zemědělské školy se uskutečnilo Mistrovství České republiky mentálně postižených sportovců v nohejbalu trojic. Obě kategorie vyhrál Sedlec.
24. listopadu: Děti z kadaňských mateřských a základních škol ozdobily malé vánoční stromky na Mírovém náměstí. Děti navštívil Mikuláš, kterého doprovázeli anděl s čertem.
22. listopadu: Ani tento měsíc nechybělo tradiční vítání nových občánků, které přivítal starosta města Jiří Kulhánek.   
19. listopadu: TJ Klášterec-BK Most  30:42 (2:8, 11:8, 6:19, 11:7). Domácí mladí basketbalisté nastoupili v dalším kole nadregionálního přeboru U15  v oslabené sestavě. Přesto bojovali až do konce. Domácí fanoušci se mohli radovat i z několika pěkných akcí.
17. listopadu: Významný svátek v Kadani připomněl tradiční běh. Na trasu hlavního závodu vyběhlo víc jak 120 závodníků v kategoriích dospělých.     
17. listopadu: Významný svátek v Kadani připomněl tradiční běh. Než odstartoval hlavní závod, přišly na řadu mládežnické kategorie. Účast byla hojná a nasazení závodníků veliké.   
12. listopadu: Po dvou letech se opět konal výlov rybníčku v Rooseveltových sadech. Rybáři také vylovili věci, které do vody určitě nepatří. S úlovkem ryb byli spokojeni.   
5. listopadu: V 8. kole národní ligy mužů hostili kadaňští florbalisté Panthers Praha.  Po prohrané třetině (2:3) se jim již nepodařilo vývoj zápasu otočit a prohráli 3:4.
5. listopadu: Ve sportovní hale v Kadani se uskutečnila podzimní squashová liga. O vítězství bojovalo deset borců. Konečné pořadí: 1. Trepesch, 2. J. Podzimek, 3. P. Mock.  
5. listopadu: FK Tatran Kadaň-Litoměřicko B 4:3 (1:1). Branky za domácí: Karban 2, Uhlík a Tichý. Po vybojovaném vítězství se domácí drží na pěkném 6. místě tabulky krajského přeboru.  
5. listopadu: Kolem 150 plastikových modelů bylo k vidění na výstavě v Domě dětí a mládeže Šuplík. Představili se zde jak modeláři z domácího klubu, tak ze širokého regionu. Na výstavě si zájemci mohli také zakoupit stavebnice a modelářské potřeby.
 
Copyright 2016. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky