Květen - Kadaňské noviny

Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Květen

Fotogalerie > 2019
1. května: Na Nábřeží Maxipsa Fíka se konala prvomájová oslava. Hlavním garantem akce byla místní organizace KSČM v Kadani.
5. května: V areálu františkánského kláštera se uskutečnila akce Vítání máje. MC RADKA připravilo doprovodný program pro děti.
9.května: Na dětském dopravním hřišti v Kadani se konalo okresní kolo dopravní soutěže mladých cyklistů. V obou věkových kategoriích zvítězilo družstvo 3. ZŠ Chomutovská. Oba týmy postoupily do krajského kola.
14. května: V kulturním domě Střelnice byla zahájena výstava Dětský svět, na které se představují díla dětí z kadaňských mateřských škol. Výstavu pořádá MŠ Olgy Havlové. Děti z této školy vystoupily v krátkém programu.
15. května: Na stadionu FK Tatran Kadaň se uskutečnil další ročník Kadaňské laťky. Výkony ve skoku vysokém ovlivnilo nepříznivé počasí. Účastníci zaslouží uznání i za bojovnost.
17. května: Pobočka knihovny praskala  ve švech. Důvodem byl dobročinný bazar jehož výtěžek 10 022 Kč poputuje „Nadaci J. Zimovčáka – Na kole dětem“, která podporuje onkologicky nemocné děti.
24. května: Téměř tisíc účastníků přišlo na start 5. ročníku charitativní akce  Run and Help, kterou v Kadani pořádá 2. ZŠ Rudolfa Koblice.
25. května:  Na pobočce knihovny v rámci pravidelné akce „Dnes čte...“  přivítali Maxipsa Fíka a Áju.
25. května: Vlak Maxipsa Fíka vyjel z Mostu do Kadaňského Rohozce a zpět. Na nádraží v Kadaňském Rohozci byl připraven doprovodný program a občerstvení.
26. května: Na Mírovém náměstí se uskutečnil první Food festival. Návštěvníci měli možnost zakoupit si speciální kartu, která nabízela ochutnávku pěti pokrmů.
26. května: Na zahrádce v organizaci RADKA se konala Zahradní slavnost, která byla součástí celorepublikové kampaně Sítě pro rodinu - Festival rodiny.
30. května: Do Kadaně zavítal 10. ročník veřejné cyklotour, který vedl Josef Zimovčák. Cílem akce je získat finanční prostředky pro nadaci Na kole dětem, která podporuje onkologicky nemocné děti.
31. května: Kadaňský stupeň patřil závodu malých dračích lodí. V pátek se utkaly posádky škol z Kadaně, Klášterce nad Ohří, Chomutova a Mostu. Video najdete zde...
 
Copyright 2016. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky