Květen - Kadaňské noviny

Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Květen

Fotogalerie > 2018
1. května: Oslava Svátku práce proběhla na Nábřeží Maxipsa Fíka v okolí restaurace Split. Hlavním  partnerem akce byla KSČM v Kadani.
3. května: Okresní kolo soutěže mladých cyklistů se konalo na dětském dopravním hřišti v Kadani. Z vítězství v obou věkových kategoriích se opět radovala domácí ZŠ Chomutovská.  
12. května: Také v Kadani se konala férová snídaně, která byla součástí Světového dne pro fair trade.
14. května: Legenda československé populární hudby – zpěvačka Yvetta Simonová vystoupila v Kadani.
18. května: ZŠ Rudolfa Koblice uspořádala počtvrté akci s názvem Run and Help. Díky velkému počtu účastníků se podařilo vybrat 37 115 Kč, které poputují přes nadaci Konto Bariéry rodině Elenky z Kadaně.
19. května: Taneční studii M zakončilo školní rok tradičním koncertem v zaplněném Orfeu, který se skládal z 15 choreografií.
22. května: V kulturním domě Střelnice byla otevřena výtvarná výstava všech mateřských škol v Kadani. Výstava potrvá do 30. května.
31. května: Pátého ročníku atletického mítinku  v Kadani se zúčastnilo na sto deset závodníků z Chebu, Ostrova, Kladna a všech atletických družstev našeho kraje. Asi nejhodnotnějšího výsledku bylo dosaženo v běhu mužů na 100 metrů. Postaral se o něj Pavel Benda z Mostu časem 10,88.
 
Copyright 2016. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky