Květen - Kadaňské noviny

Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Květen

Fotogalerie > 2017
31. května: Před Domem dětí a mládeže Šuplík se sešly děti z kadaňských mateřských škol, aby  malovaly na chodník s Maxipsem Fíkem.  
30. května: V kulturním domě Střelnice byla otevřena výstava Dětský svět. Otevřena bude do 9. června 2017. Akci pořádá MŠ Olgy Havlové a KZK.
30. května: Základní umělecká škola Klementa Slavického v Kadani se připojila k celostátní akci ZUŠ OPEN. Na akci, které probíhala celý den na Studentském náměstí, se představili také žáci 2. ZŠ.
28. května: Mírové náměstí v Kadani oživil první festival lidových a dechových kapel.
27. května: V Orfeu se konal závěrečný koncert Tanečního studia M. V bohatém a pestrém programu diváci viděli 23 vystoupení.
26. května: ZŠ Rudolfa Koblice pořádala třetí ročník charitativní akce Run and Help. Letos účastníci běželi pro Tomáška a Míšu Vorlovi.
25. a 29. května: Úspěšní studenti čtvrtých ročníků kadaňské „stavebky“ převzali v kostele Stětí sv. Jana Křtitele maturitní vysvědčení.
17. května: Na hřišti u DDM Šuplík se sešli obyvatelé sídliště C se zástupci  města aby společně hledali cestu k dalšímu zlepšení života na jejich sídlišti. Součástí tohoto neformální setkání byl doprovodný program se soutěžemi pro děti a vystoupením hudební skupiny.  Na jeho organizaci se podílela Agentura pro sociální začleňování.  
17. května:  Školní sportovní klub při Základní škole Rudolfa Koblice uspořádal na hřišti FK Tatran Kadaň 44. ročník Kadaňské laťky.
13. května: Ve sportovní hale v Kadani kadaňské sportovní hale konal již 6. ročník mezinárodního turnaje Bohemia open. Turnaj si na kickboxerské scéně již vydobyl své renomé. Letošního ročníku se zúčastnilo nejvíce závodníků v historii turnaje - 142 borců z ČR, Polska, Německa a Rakouska.
13. května: Třetí ročník nesoutěžního festivalu Okouzleni klavírem  se tentokrát konal v Kadani. V kulturním domě Střelnice se v šesti blocích představilo 77 mladých klavíristů ze ZUŠ z širokého regionu.  Pro účastníky byl připraven i doplňkový program včetně prohlídky města.
5. května: Do obřadní síně města zamířili rodiče s dětmi, které starosta města Jiří Kulhánek přivítal jako nové občánky královské Kadaně
4. května: Na dětském dopravním hřišti v Kadani se uskutečnilo okresní kolo dopravní soutěže mladých cyklistů. Vítězství v obou kategoriích a postup do krajského kola soutěže si vybojovala družstva ze 3. ZŠ Chomutovská Kadaň.
1. května: Na hřištích FK Tatran Kadaň se odehrál kvalifikační turnaj  E. ON Junior Cupu. Do finále postupoval pouze vítěz. Domácí tým podal slušný výkon. Ve skupině skončil šestý a celkově obsadil 12. místo.
1. května: Prvomájové oslavy se v Kadani konaly na Nábřeží Maxipsa Fíka poblíž restaurace Split. Více v Kadaňských novinách.
1. května: Radonické májové slavnosti byly plné zajímavého programu a atrakcí. Do obce tak přijelo hodně návštěvníků z celého regionu.
 
Copyright 2016. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky