Duben - Kadaňské noviny

Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Duben

Fotogalerie > 2019
4. dubna:  V  Galerii Josefa Lieslera se konala vernisáže výstavy obrazů a keramiky Jany  Krausové a kamenných plastik Jitky a Marcela Stoklasových.
9. dubna: V kadaňském lesoparku se konal 25. ročník atletického závodu Jarní kadaňské běhání. Zúčastnili se ho zástupci základní škol. Akci pořádal ŠSK při 1. ZŠ ve spolupráci s Atletikou Kadaň. Video ze závodů najdete zde...
13. dubna: Před Gymnáziem Kadaň byla zasazen stromu, odhalena pamětní deska a lavička na památku učitele Alfreda Kleinberga.
13. dubna: Podeváté se na Mírovém náměstí v Kadani uskutečnilo zahájení motorkářské sezony. Pro požehnání si přijely zhruba tři stovky účastníků. Video z akce najdete zde...

17. dubna: Děti z mateřských škol ozdobily velikonoční břízky na Mírovém náměstí.
18. dubna: V obřadní síni města se konalo dubnové vítání občánků Kadaně. Přivítal je starosta Jiří Kulhánek.
20. dubna: V pobočce knihovny kickboxer Jan Jansa přečetl příběh Kičibeie a Kisabura z knihy „Pohádky japonských děti“, pověděl zajímavé informace o kickboxu a naučil děti pár základních kopů. Na závěr si děti vyrobily záložky ve tvaru boxovací rukavice.
21. dubna: V byl vypraven Velikonoční vlak. Tradiční projížďka po Doupovské dráze opět přilákala řadu návštěvníků. Na nádraží v Kadaňském Rohozci byl připraven doprovodný program.
27. dubna: Farmářské trhy zaměřené na sadbu obohatila exhibice BMX na U-rampě. Zájemci se pod vedením jezdců mohli naučit základní dovednosti a dokonce si i zasoutěžit.
27. dubna: Srazu historických vozidel, který se konal v Chomutově se zúčastnilo přes sto vozidel. Trasa předváděcí jízdy vedla v letošním roce i přes Kadaň, kde účastníci na Mírovém náměstí plnili jeden z několika soutěžních úkolů. Video z akce najdete zde...
 
Copyright 2016. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky