Duben - Kadaňské noviny

Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Duben

Fotogalerie > 2018
1. dubna: Velikonoční vlak vyjel z Mostu do Kadaňského Rohozce. Foto: Pavel Zárybnický
7. dubna: Ve sportovní hale se konal jarní turnaj ve squashi, kterého se zúčastnilo 11 mužů a jedna žena. Roli favorita opět potvrdil J. Trepesch.
10. dubna: V lesoparku se konal další ročník Jarního kadaňského běhání. Počasí mladým závodníků, kteří zastupovali jednotlivé školy, tentokrát přálo.
12. dubna: Na zahradě MŠ Olgy Havlové byl vysazen Liliovník tulipánokvětý k nedožitým 85. narozeninám Olgy Havlové.
13. dubna: V kostele Stětí sv. Jana Křtitele se konalo vystoupení tří pěveckých sborů. Posluchačům se představily: sbor ZŠ Rudolfa Koblice pod vedením Dany Genserové a Jany Hieke, ženský komorní soubor Septem cantet z Klášterce nad Ohří a litoměřický ženský komorní sbor Cantica Bohemica.
17.-20. dubna: Do Kadaně přijel Legiovlak. Pojízdné muzeum na kolejích připomíná 100. výročí boje československých legií za samostatný stát.
21. dubna: Na již tradiční zahájení motorkářské sezony přijelo do Kadaně 1978 strojů. Příznivci motorek, tříkolek a čtyřkolek si přijeli pro požehnání.
21. a 22. dubna: Ve františkánském klášteře byla zahájena výstava, která je věnováno 600. výročí dobytí Hasištejna Mikulášem Chudým z Lobkowicz. Na vernisáž navázala druhý den vlastivědná vycházka na tento hrad. Foto: (vv) a Karel Zárybnický
24. dubna: Obřadní síni města se konala dubnové vítání občánků. Přivítal se starosta Jiří Kulhánek.
 
Copyright 2016. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky