Březen - Kadaňské noviny

Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Březen

Fotogalerie > 2019
1. března: Kadaňský březen 1919, to je název výstavy v prostorách kadaňského hradu, která mapuje smutnou událost z kadaňské historie, ke které došlo 4. března 1919.
1. března: Kadaňský divadelní březen začal premiérou hry divadla Navenek „Lidožraní“. Divadelní přehlídka pokračuje každý pátek až do konce března.
2. března: Pěknou oslavu Mezinárodního dne žen uspořádal spolek kadaňských seniorů za podpory KZK. K tanci i poslechu hrálo Dua Adamis.   
5. března: Tři komici (Lukáš Pavlásek, Josef Polášek, Jakub Žáček), jeden muzikant (Zdeněk Král) a jedna půvabná dáma z publika, to byli hlavní aktéři  večera v Orfeu v představení Nekorektní skeče.
8. března:  Kadaňský divadelní březen pokračoval dalším představením. Divákům se představili herci kláštereckého souboru Klas ve hře Spojovací dveře.
12. března: V obřadní síni města se konalo březnové vítání občánků Kadaně. Přivítal je starosta Jiří Kulhánek.  
16. března: V Zooparku v Chomutově probouzeli medvědy. Pozvání přijala herečka Nela Boudová, která medvědy ze zimního spánku probudila s pomocí dětí básničkou. Poté již čtveřice medvědů Nero, Michal, Míša a Nora byly odměněny dorty.
 
Copyright 2016. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky