Březen - Kadaňské noviny

Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Březen

Fotogalerie > 2019
1. března: Kadaňský březen 1919, to je název výstavy v prostorách kadaňského hradu, která mapuje smutnou událost z kadaňské historie, ke které došlo 4. března 1919.
1. března: Kadaňský divadelní březen začal premiérou hry divadla Navenek „Lidožraní“. Divadelní přehlídka pokračuje každý pátek až do konce března.
2. března: Pěknou oslavu Mezinárodního dne žen uspořádal spolek kadaňských seniorů za podpory KZK. K tanci i poslechu hrálo Dua Adamis.   
5. března: Tři komici (Lukáš Pavlásek, Josef Polášek, Jakub Žáček), jeden muzikant (Zdeněk Král) a jedna půvabná dáma z publika, to byli hlavní aktéři  večera v Orfeu v představení Nekorektní skeče.
8. března:  Kadaňský divadelní březen pokračoval dalším představením. Divákům se představili herci kláštereckého souboru Klas ve hře Spojovací dveře.
12. března: V obřadní síni města se konalo březnové vítání občánků Kadaně. Přivítal je starosta Jiří Kulhánek.  
16. března: V Zooparku v Chomutově probouzeli medvědy. Pozvání přijala herečka Nela Boudová, která medvědy ze zimního spánku probudila s pomocí dětí básničkou. Poté již čtveřice medvědů Nero, Michal, Míša a Nora byly odměněny dorty.
15. a 22. března:  Kadaňský divadelní březen měl na programu další dvě představení. DK Jirásek z České Lípy představil obnovené představení Sen v noci svatojánské a Divadýlko na dlani potěšilo diváky v Orfeu laskavým představením Bylo nás pět.
23. března: V kulturním domě Střelnice se konal druhý ročník plesu zahrádkářů, který nabídl dobrou zábavu i bohatou tombolu. Organizátory potěšila účast, která byly mnohem vyšší, než při premiéře v minulém roce.
25. března: V Orfeu se sešli učitelé z mateřských, základních a středních škol v Kadani. Jejich setkání se konalo u příležitosti Dne učitelů. Za jejich práci jim přišel poděkovat starosta Jiří Kulhánek. Tři pedagogy, které vybrali sami zástupci škol, pak zvlášť ocenil za jejich dlouholetou činnost při výchově mladé generace. Dárkem pro všechny pak bylo divadelní představení Lidožraní divadla Navenek.
29. března: Letošní přehlídku ochotnických divadel KaDiBřez ukončilo představení Starci na chmelu.
 
Copyright 2016. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky