Březen - Kadaňské noviny

Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Březen

Fotogalerie > 2018
2. března: V klášterecké galerii Kryt byla zahájena výstava s názvem Obrazy Izraele přední známé fotografky Lenky Hatašové. Foto: Pavel Zárybnický
6. března:  Další Večer ve věži v kadaňské městské knihovně. Hostem byl spisovatel, fotograf a filmař Petr Mikšíček, který přednášel na téma Tajemství Krušných hor. Foto: Karel Zárybnický a Jan Straka.
8. března: Galerii Josefa Lieslera hostí výstavu Káji Saudka. Na vernisáži se sešlo na 150 návštěvníků. Výstava potrvá do 1. dubna 2018. Foto: V. Vlasák, P. Zárybnický a Jan Straka
9. března: V Orfeu se uskutečnila povedená oslava Mezinárodního dne žen, kterou i pro veřejnost pořádal Spolek seniorů města Kadaně ve spolupráci s KZK. Foto: Pavel Zárybnický
11. března: FBC DDM Kati Kadaň-Wizards DDM Praha 10  11:4 (6:2, 2:1, 3:1). Domácí florbalisté postoupili do semifinále play-off národní ligy skupiny západ. Svého soupeře porazili 3:0 na zápasy.
13. března: Také v Domově pro seniory se slavil masopust. Opozdil z důvodu chřipkové epidemie. Klienti domova se mohli dobře pobavit a čekalo je překvapení v podobě vystoupení „Alexandrovců“.
17. března:  V chomutovském zooparku probouzeli medvědy ze zimního spánku. Foto: Pavel Zárybnický
23. března: V kulturním domě Střelnice se konal podruhé v historii Taneční ples. Bylo to zároveň ukončení tanečního kurzu po pokročilé. Foto: (vv) a Pavel Zárybnický.
27. března: Na březnové vítání nových občánků bylo pozváno 14 miminek. Přivítat je přišel Jiří Kulhánek, starosta Kadaně.
27. března: V Orfeu se sešli učitelé z kadaňských škol všech stupňů. U příležitosti Dne učitelů jim za jejich práci poděkoval starosta Jiří Kulhánek. Odměnou pro všechny byla předpremiéra divadelního představení „Dokonalá svatba“ v nastudování divadla Navenek.
28. března: Na Mirovém náměstí se sešly děti z mateřských škol, které ozdobily velikonoční břízky. Akci připravila MŠ Klásek.  
 
Copyright 2016. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky