Březen - Kadaňské noviny

Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Březen

Fotogalerie > 2017
30. března: Dárkem oceněným i ostatním učitelům po slavnostní chvilce byl  Večírek -  divadelní představení kadaňského divadla Navenek. Akce v Orfeu se koná každoročně u příležitosti Dne učitelů. Více v Kadaňských novinách.  
25. března: FK Tatran Kadaň-FK Louny 0:2 (0:1). I přes zlepšení se domácím fotbalistům ani tentokrát body získat nepodařilo.
25. března: V kadaňské sportovní hale se uskutečnil další florbalový turnaj mladších žáků. V prvním zápase se domácí hráči FBC DDM Kati Kadaň utkali s florbalisty FBC Jazzmani Žatec. Vítězství 5:3 patřilo domácím.
23. března: V obřadní síni města se uskutečnilo vítání nových občánků Kadaně. Přivítal je starosta Jiří Kulhánek.
14. března: Mateřinka 2017 - Městské  divadlo v Chomutově patřilo dvoudennímu festivalu nesoutěžních vystoupení dětí z mateřských škol z Chomutova, Jirkova, Klášterce nad Ohří, Kadaně a i ze SRN. Foto: Jan Straka
11. března: FK Tatran Kadaň-SK Brná 2:6 (1:3). Vstup do jarní části krajského přeboru domácím fotbalistům nevyšel podle představ.
5. března: V Kadaňské hale bylo zahájeno play-down národní florbalové ligy mužů. Po víkendu byl stav série mezi  FBC DDM Kati Kadaň a FBC PANTHERS Liberec 1:1 (hraje se na 3 vítězné). Po sobotní výhře 11:6 v neděli naši florbalisté prohráli 5:7.
 
Copyright 2016. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky