Říjen - Kadaňské noviny

Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Říjen

Fotogalerie > 2016
27. října: SK Kadaň-HC Litoměřice 7:8 na samostatné nájezdy. V utkání mladších dorostenců domácí dlouho vedli. O vítězství přišli až v závěru zápasu. Za stavu 7:7 rozhodovaly nájezdy a v nich byli úspěšnější hosté.
22. října: FBC DDM Kati Kadaň-Florbal Chomutov  3:18. Derby mělo velkou diváckou kulisu, ale přineslo až příliš krutý výsledek pro domácí, kteří bojovali až do konce.
21. října: FC Betis Kadaň-FC Baník Chomutov 8:8 (4:4). Historicky první okresní derby 2. futsalové ligy mužů přineslo pěknou a dramatickou podívanou až do samého konce. Zápas probíhal v pěkné sportovní atmosféře, kterou bohužel jen pokazilo několik fanoušků hostujícího týmu.
19. října: Domov pro seniory tento týden slaví 20 let. Mezi řadu pořádaných akcí patřil i sedmý ročník turnaje v boccie. Z vítězství se radovalo družstvo Chomutova, druhé skončily Bystřany.
18. října: Tento měsíc podruhé se v kadaňské obřadní síni konalo vítání nových občánků města.
15. října: FBC DDM Kati Kadaň-SK Bivoj Litvínov 5:3 (3:2). V domácí sportovní hale se konal turnaj florbalové ligy starších žáků.
15. října: FK Tatran Kadaň-FK Neštěmice 2:1 (2:1), branky za domácí: Ondřej Mikeš 2. V boji o střed tabulky krajského přeboru byli úspěšnější naši fotbalisté.
11. října: V obřadní síni města se uskutečnilo první říjnové vítání nových občánků.
5. října: Na Svatém vrchu se uskutečnil tradiční Běh do vrchu, kterého se zúčastnilo přes dvě stovky závodníků.
2. října: V Kadani se uskutečnil XIII. ročník výstavy voříšků a psů bez PP všeho druhu. Pro diváky byly připraveny i ukázky psích sportů.
1. října: FK Tatran Kadaň-FK Bílina 3: 2, (1:2). Domácí fotbalisté otočili nepříznivý vývoj zápasu a   po výhře si připsali plný bodový zisk.
 
Copyright 2016. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky