Říjen - Kadaňské noviny

Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Říjen

Fotogalerie > 2018
2. a 4. října: V obřadní síni města se konalo tradiční vítání občánků Kadaně. Přivítal je starosta Jiří Kulhánek.
6. října: V rámci projektu týden knihoven se sešly děti na pobočce městské knihovny v Kadani, kde si přišly zahrát deskové hry.   
6. října: FK Tatran Kadaň-Baník Modlany 2:6. Domácím fotbalistům se v devátém kole krajského přeboru nedařilo.
15. října: V Orfeu se konala zajímavá divadelní hra.  Jednalo se o  Život podle Jonesových  amerického autora Willa En v podání herců Divadla Ungelt.
25. října: Galerie Josefa Lieslera hostí až do 25. listopadu výstavu obrazů Vladimíra Muzičky.
26.-27. října: Gymnázium Kadaň slaví 215 let svého trvání. Připomínkou jubilea byl i průvod městem, který měl zastávky u kadaňských základních škol.  Program oslav pokračoval v sobotu.
27. října: V pobočce knihovny tentokrát dětem četla MUDr. Patricie Kotalíková a ukázala jim, jak nejlépe zvládnout poskytnutí první pomoci.
27. října: Na zimním stadionu v Kadani se odehrálo 19. kolo Chance ligy, které se neslo v duchu oslav stého výročí vzniku Československé republiky. Slavnostní buly vhodil zakladatel kadaňského hokeje pan Ladislav Zoch. Kadaňští hokejisté i přes bojovný výkon nakonec prohráli s Duklou Jihlava 3:5.
27. října: V kulturním domě Střelnice se uskutečnil slavnostní večer pro zaměstnance a spolupracovníky nemocnice v rámci oslav 40. výročí jejího otevření.  
28. října: Oslava 100 let republiky začala vlastně již v pátek, kdy žáci kadaňských škol vytvořili obří nápis na Mírovém náměstí. V neděli byl vysazen strom republiky a na Mírovém náměstí probíhal připravený program. Počasí oslavám ale nepřálo.
 
Copyright 2016. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky