Říjen - Kadaňské noviny

Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Říjen

Fotogalerie > 2017
1. října: Panthers Kadaň – Killers Litoměřice 3:5 (3:2,0:2,0:1). Zatím ještě na „domácí“ půdě v Chomutově na hřišti Dandy Chomutov sehráli kadaňští hokejbalisté zápas 4. kola 2. ligy (Čechy sever). V tabulce figuruje kadaňský celek na 8. místě.
5. října: Galerie Josefa Lieslera hostí výstavu studentů plzeňské Fakulty designu a umění Ladislava Sutnara a  představují zde své ročníkové a závěrečné práce. Výstava je spojením několika ateliérů jako např. design, komiks, grafika, malba nebo fotografie. Výstava potrvá do 29. 10. 2017.
7. října. Na zimní stadionu odehrály zápasy celky 2. a 3. tříd. Hráči domácí Kadaně prvním zápase změřili síly s chomutovskými Piráty. Třetí třída byla úspěšnější, dvojka naopak. Výsledky se u této kategorie nezaznamenávají.
8. října: Čtvrtý turnaj soutěže mladších žáků skupiny B se odehrál v Kadani. V prvním zápase prohrála domácí Kadaň s celkem Bohemians 1:5.
8. října: SK Kadaň-Děčín 13:2 (7:0, 2:2, 4:0). Zápas staršího dorostu byl jasnou záležitostí pro domácí tým.   
10. října: Starosta města Jiří Kulhánek přivítal další nové občánky našeho města. Do obřadní síně jich bylo pozváno celkem 13.
14. října: FK Tatran Kadaň-TJ Krupka 3:0 (1:0). Důležité tři body pro domácí do tabulky krajského přeboru.
14. října: Již VI. ročník Hubertovy jízdy se konal v Březně u Chomutova. Patronem  se stal český zpěvák, kytarista a skladatel Martin Maxa.
14. října: Nové hřiště pro vyznavače workoutu za sportovní halou v Kadani „pokřtila“ exhibice teamu Street Hard Workers. Představili se borci z Chomutova a Kadaně.
15. října: SK Kadaň B- Mostečtí lvi 6:11 (1:4, 2:3, 3:4). Domácí hokejisté přivítali na svém ledě lídra krajské soutěže a favorit svoji roli potvrdil. Domácí ale vzdorovali srdnatě.
15. října: Na louce pod Barbakánem se konala drakiáda. Akci uspořádal DDM Šuplík.  
15. října: V kulturním domě Střelnice uskutečnila písničková klauniáda pro děti a jejich rodiče s principálem Tomášem Bartákem a jeho divadlem Hnedle vedle.
17. října: Do obřadní síně byli pozvání noví občánci našeho města. Přivítat je přišel Jiří Kulhánek, starosta Kadaně. Účinkovaly děti z MŠ Olgy Havlové.
18. října: VK Kadaň-SK Málkov 3:0. Okresní volejbalová soutěž žen pokračovala dalším kolem. Domácí hráčky byly úspěšné a po dvou kolech vedou tabulku. Zápas se odehrál v tělocvičně 1. ZŠ.  
22. října: V Kadani se odehrálo okresní finále v malém fotbale. Putovní pohár obhájilo mužstvo Sport bar Galexie Chomutov. Na druhém místě skončil domácí Santos a třetí příčku vybojoval FC Merkur Kadaň. Čtvrtý skončil FC Baník Chomutov.
22. října: SK Kadaň-Piráti Chomutov B (Bílina) 2:3sn. Na zimním stadionu v Kadani byl k vidění pěkný mládežnický hokej. Domácí zachránili bod 18 sekund před koncem při hře bez brankáře.
24. října: Domov pro seniory se přenesl do Německa na pravý „oktoberfest“. A k němu patří dobrá muzika, pivo a klobáska. Nechyběla ani výuka němčiny se soutěží v režii herce divadla Navenek M. Metlického.
28. října: FK Tatran Kadaň-Spartak Perštejn 3:4 pk (2:2). Regionální derby sledoval velký počet diváků. Po vyrovnaném boji přišly na řadu penalty ve kterých byli úspěšnější hosté.
29. října: Kadaňském hřbitově u hlavního kříže se sešli všichni, kteří si chtěli vzpomenout modlitbou, zpěvem a tichou vzpomínkou na své blízké zemřelé.
 
Copyright 2016. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky