Červen - Kadaňské noviny

Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Červen

Fotogalerie > 2016

28. června:  V kostele Stětí sv. Jana Křtitele se uskutečnilo slavnostní předávání výučních listů absolventům z kadaňského střediska Střední školy technické, gastronomické a automobilní, Chomutov.

22. června:  T-Mobile Olympijský běh 2016 se běžel také v Kadani. V celé České republice se uskutečnilo 51 závodů, kterých se zúčastnilo přes 52 tisíc běžců, kteří přispěli více než 220 tisíc Kč na Českou olympijskou nadaci.

21. června:  Posledního předprázdninového vítání nových občánků Kadaně se zúčastnilo všech deset pozvaných miminek.

19. června:  Ve františkánském klášteře si podesáté daly dostaveníčko mladé orchestry. Hostem přehlídky byl Ondřej Ruml. Účastníci se mohli zabavit v tvůrčí dílně a čekalo je i taneční překvapení.

18. června:  FK Tatran Kadaň-Sokol Domoušice 0:2 (0:1). Ani prohra v posledním zápase sezony nemohla pokazit našim fotbalistů radost z postupu do krajského přeboru.

18. června:  E.ON Junior Cup 2016 - Kadaň se stala součástí největšího turnaje desetiletých fotbalistů v naší republice.

17. června:  Oslava 40. výročí otevření kadaňského koupaliště.  

17. června:  Štafetové závody „50 metrů do prázdnin“ přišla odstartovat Simona Baumrtová.

16. června:  Kadaňská laťka se poprvé konala pod širým nebem na atletické dráze.  

14. června:  Výstava dětských výtvarných prací „Dětský svět“ na téma povolání a řemesla bude v kulturním domě Střelnice k vidění do 27. června 2016. Přístupná je v pondělí až pátek od 9.00 do 16.00 a v sobotu a neděli od 13.00 do 17.00 hodin.  

11. června: Party v areálu františkánského Kláštera nabídla pestrý, nejen hudební program.

11. června: Charitativní sportovní akce na podporu onkologicky nemocných dětí Na kole dětem končila letos v Klášterci nad Ohří. Předtím se peloton krátce zastavil v Kadani.  

11. června: Absolutním vítězem závodu malých dračích lodí se stali Dráčata z Kadaně. Mladí odchovanci pořádajícího oddílu také zajeli nejrychlejší čas  - 0:59:78.

10. června: Noc kostelů v Kadani zavedla návštěvníky také do Johanitské komendy. Poděkování patří kadaňským skautům, kteří přiložili ruku k dílu, aby se tato mimořádná návštěva mohla uskutečnit.

10. června: Úvod závodů dračích lodí obstaral první ročník Školního poháru 2016. V obou kategoriích se z vítězství radovala družstva Gymnázia Kadaň.

7. června: Na stadionu FK Tatran Kadaň se konaly přebory města v atletice.  

5. června: Františkánské léto bylo zahájeno. Pro děti bylo přichystáno hudební vystoupení divadla Hnedle vedle s podtitulem Ahoj léto.

5. června: Ve františkánském klášteře byla otevřena výstava keramické plastiky, která se v současné době řadí mezi tři největší akce v České republice. Navštívit ji můžete až do  31. 7. 2016.

4. června: Maxipes Fík slavil s dětmi svoje narozeniny. Pro děti byly přichystány nejrůznější atrakce a kulturní program.

4. června: FK Tatran Kadaň-Sokol Obrnice 3:1 (2:1). Toto vítězství domácího týmu znamenalo jistotu postupu do krajského přeboru.

2. června: Děti z mateřských škol v Kadani malovaly s Maxipsem Fíkem. Pořádala MŠ Hvězdička.

2. června: O vítězství v regionálním turnaji v malé kopané žáků základních škol praktických a speciálních bojovalo v Kadani osm týmů. Po velkém boji nakonec prvenství patří domácímu týmu ZŠ a MŠ při nemocnici Kadaň.   
 
Copyright 2016. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky