Červen - Kadaňské noviny

Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Červen

Fotogalerie > 2018
2. června: Narozeniny Maxipsa Fíka přinesly pestrý program a zábavu především pro nejmenší děti.
3. června: Dům dětí a mládeže Šuplík uspořádal Den dětí na téma Alenka v říši divů.  Nechyběl ani maxipes Fík s kamarádkou Ájou.
9. června: Krušnohorský autoklub Kadaň uspořádal Den dětí ve spolupráci s Městskou policii Kadaň a odborem dopravy MěÚ Kadaň. Na děti čekala řada soutěží a atrakcí.
12. června: V obřadní síni města přivítal starosta Jiří Kulhánek nové občánky Kadaně. Tuto chvíli jim bude připomínat kromě snímků také pamětní medaile.

15. června: Závody malých dračích lodí v mládežnických kategoriích přivítaly na startu 27 posádek z Kadaně, Klášterce nad Ohří a Vilémova.
15. června: Studentské náměstí znělo v rytmu bubnů. Skupina Tam Tam Batucada zahrála rytmy  ze slunných oblastí Brazílie, jižní Ameriky, Kuby i Afriky.
17. června: V zahradách františkánského kláštera se uskutečnil koncert muzikálové zpěvačky Dashy za doprovodu North Big Bandu z Litvínova.
18. června: Závěrečné představení tanečního oboru ZUŠ Klementa Slavického se konalo v Orfeu. Plné Orfeum vidělo velmi pěkná vystoupení, kterých bylo celkem 12.
20. června: Žáci 1. třídy 1. ZŠ byli v kadaňské knihovně pasováni na čtenáře. Každý při pasování složil čtenářský slib a dostal osvědčení a pěknou knížku.
21. června:  Slavnostní pasování budoucích školáků na zahradě mateřské školky Hvězdička v Kadani.
22. června: Domov pro seniory přivítal milou návštěvu. Pěvecká a současně manželská dvojice Václav a Eva Ševčíkovi přijela jeho obyvatelům zazpívat známé melodie. A pro někoho to znamenalo splnění velkého přání.
22.-23. června: Po loňské premiéře se opět na kadaňském náměstí odehrál turnaj v plážovém volejbalu.
26. června:  V obřadní síni města se uskutečnilo poslední předprázdninové vítání nových občánků. Přišel je přivítal starosta Jiří Kulhánek.
 
Copyright 2016. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky