Červen - Kadaňské noviny

Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Červen

Fotogalerie > 2017
2. června: V kostele Stětí sv. Jana Křtitele si převzali maturitní vysvědčení studenti Gymnázia Kadaň.
3. června: Maxipes Fík opět slavil svoje narozeniny. Pro malé i velké návštěvníky byl připraven pestrý program s řadou vystoupení a atrakcí.
4. června: Program, který měl DDM Šuplík přichystaný na Den dětí, z důvodu nepřízně počasí proběhl v Orfeu. Foto: Jan Straka
6. června: Na stadionu FK Tatran Kadaň se uskutečnil atletický přebor, kterého se zúčastnili nejen zástupci kadaňských škol, ale také zástupci ZŠ Perštejn a Vilémov.
6. června: Dvě skupiny nových občánků našeho města byly pozvány do kadaňské obřadní síně, kde je přivítal starosta Jiří Kulhánek.  
9. června: V kostele Stětí sv. Jana Křtitele si převzali maturitní vysvědčení další úspěšní studenti Gymnázia Kadaň.
10. června: FK Tatran Kadaň-SK STAP-TRATEC Vilémov 2:1 (2:0), branky za domácí: Cambolo a Uhlík. Kadaňským fotbalistům se domácí loučení se sezonou 2016/17 vydařilo. Výborně zachytal i brankář Turánek.
14. června: Na hřišti ZŠ Na Podlesí se uskutečnilo setkání vedení města s obyvateli sídliště D. Šlo v pořadí o třetí setkání pod širým nebem. Předtím se diskutovalo na sídlištích C a B.
15. června: Echo art se jmenovala přehlídka uměleckých aktivit studentů Gymnázia v Kadani. Jako hosté vystoupily děti z MŠ Klásek. Foto: Jan Straka  
16. června: Školní pohár po závodu malých dračích lodí patřil Gymnáziu Kadaň, které nasadilo čtyři posádky. V kategorii středních škol zvítězila stavební průmyslovka.
16. června: Na závěrečném absolventském pěveckém recitálu Martiny Heroldové vystoupilo také několik pozvaných hostů.
17. června: Traktor cup 2017. V Mašťově se uskutečnil již 9. ročník tradičního závodu traktorů, kterého se zúčastnilo přes 40 strojů, továrních i domácí výroby.
19. června: V Orfeu se konal závěrečný koncert tanečního oboru Základní umělecké školy Klementa Slavického v Kadani. Foto: Jan Straka
21. června: Více než 70 tisíc běžců oslavilo Olympijský den pohybem při T-Mobile Olympijském běhu. Prostřednictvím Českého rozhlasu Radiožurnálu odstartovali účastníci v 81 místech po celé České republice.  Běželo se také v Kadani.
21. června: Na Studentském náměstí vystoupila harfistka Katarína Šefčíková. Spolu s ní vystoupila také Tereza Novotná, nadaná kadaňská houslistka. Koncert zpestřilo vystoupení Tanečního studia M.
24. června: Pod kadaňskými hradbami na Špitálském předměstí se uskutečnil další ročník hudebního festivalu Vysmáté léto. Více v Kadaňských novinách číslo 14/2017.
25. června:  Do finále smíšených družstev kategorie baby tenis, který pořádal Severočeský tenisový svaz, se probojovala družstva TK Kadaň a LTK Liberec. Finále se hrálo na kurtech v Kadani a favorizovaní hosté vyhráli 6:0.
27. června: V obřadní síni města se uskutečnilo poslední vítání občánků před prázdninami.
28. června: V kostele Stětí sv. Jana Křtitele si výuční listy převzali studenti učebních oborů z kadaňské školy.
 
Copyright 2016. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky